Automaty do lodów


Niezawodne i w pełni funkcjonalne, a przede wszystkim dostosowane do intensywnej pracy w sezonie. Takie właśnie są wszystkie oferowane przez nas automaty do lodów marki Robex. To sprzęt, który powstał na bazie wieloletniego doświadczenia naszych inżynierów oraz w oparciu o potrzeby współczesnych użytkowników tego typu maszyn. Nasz sprzęt umożliwia produkcję tzw. świderków – ulubionego, letniego deseru wielu dzieci, ale również dorosłych.

W naszej ofercie znajdują się zarówno nowe, jak i używane maszyny do lodów. Wszystkie z nich są w pełni sprawne i gotowe do pracy. Ich niewątpliwą cechą jest duża wydajność, która umożliwia sprzedawcom sprawne wydawanie deserów swoim klientom, co przekłada się na spore zyski. Dodatkową zaletą naszych automatów jest cicha praca, dzięki której niepotrzebny hałas nie zakłóca komunikacji w sklepie czy w kawiarni.

GORDIN to nowy produkt firmy ROBEX.

Automat do produkcji twardych lodów tzw. świderków, mocno zmrożonych lodów. Maszyna charakteryzuje sie dużą wydajnością, cichą pracą, jest energooszczędna i bezawaryjna.

Wymiary (szer.gł.wys.)               610/1010/1700 Ilość smaków                              2+mix                 Pojemność zbiorników              2 * 18l               Wydajność                                 1300 porcji/godz. Zasilanie                                    400 Volt             Chłodzenie                                 Woda                    Konserwacja                               Dzień/Noc  

 

CENA  41.000 PLN NETTO + VAT

 

 

Automaty do lodów używane

Electro Freeze 30T-CMT to maszyna do lodów amerykańskich, profesjonalnie przystosowana do tzw. świderków, w idealnym stanie gotowa do ciągłej i ciężkiej pracy. Automat jest zasilany prądem trójfazowym, dwa osobne układy chłodnicze, długie cylindry, chłodzony wodą, posiada nowe agregaty chłodniczy, dużą przekładnie, wzmocnione silniki z redukcją obrotów, elektroniczne termostaty z wyświetlaczami LCD, dwie kegi w komplecie. Urządzenie jest po wymianie noży, pasków i uszczelek.

Wymiary:
szerokość 65 cm
głębokość 84 cm
wysokość 172 cm

CENA: 29000pln netto

 

Electro Freeze 88T RMT - automat do lodów amerykańskich tzw. świderków, charakteryzujący się małymi wymiarami i dużą wydajnością, idealny do małych pomieszczeń gastronomicznych.
Profesjonalnie przystosowany do kręcenia świderków, w idealnym stanie, gotowy do ciągłej i ciężkiej pracy. Maszyna jest zasilana prądem trójfazowym, chłodzona wodą, posiada nowy agregat chłodniczy, wzmocnione silniki z redukcją obrotów, elektroniczne termostaty z wyświetlaczami LCD, a także dwie kegi w komplecie. Sprzęt jest po wymianie noży, pasków i uszczelek.

Wymiary:
szerokość 61 cm
głębokość 76 cm
wysokość 170 cm

CENA: 27000pln netto

Electro Freeze - jednosmakowa maszyna do lodów amerykańskich, profesjonalnie przystosowana do popularnych świderków, w idealnym stanie gotowa do ciągłej i ciężkiej pracy przez cały sezon. Automat jest zasilany prądem trójfazowym, chłodzony wodą, posiada nowy agregat chłodniczy, wzmocniony silnik z redukcją obrotów oraz elektroniczny termostat z wyświetlaczem LCD. Urządzenie po wymianie noży, pasków i uszczelek.

Wymiary:
szerokość 61 cm
głębokość 84 cm
wysokość 172 cm

CENA: 9000pln netto

 

Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń do nas na numer 517 696109.
Jesteśmy gotowi podjąć się Twoich najbardziej wymagających projektów.

Kontakt

Robex
ul. Wolińska 17
72-400 Kamień Pomorski

 

Godziny otwarcia 8.00 - 18.00

 

Telefon: 517 696 109 

             

E-mail: robertrobex@wp.pl

Co nowego?

Nowy automat do lodów GORDIN już w sprzedaży.

 

Nasza firma legitymuje się międzynarodowym certyfikatem f-gazy uprawniającym do kontroli i napraw  urządzeń  zawierających substancje kontrolowane, takich jak: maszyny do lodów ,pompy ciepła czy klimatyzacje.