Posiadamy w ofercie wszystkie oryginalne części Electro Freeze.


Nasza firma nie tylko prowadzi serwis maszyn, ale również oferuje doskonałe jakościowo i przede wszystkim oryginalne części do automatów do lodów Electro Freeze. Ich kupno umożliwia wykonanie kompleksowej naprawy sprzętu, a także wymianę pojedynczych komponentów, które uległy zużyciu.

Jeżeli poszukują Państwo szybkiego i przede wszystkim ekonomicznego sposobu na renowację posiadanej maszyny, mogą Państwo skorzystać z naszego serwisu, w ramach którego zostanie zrealizowana profesjonalna naprawa maszyn do lodów, a także czyszczenie i regulacja. Innym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w odpowiednie części do automatów. W naszej ofercie dostępne są wszystkie komponenty, które są widoczne poniżej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań – do kontaktu z naszą firmą.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Będziemy zadowoleni udzielając odpowiedzi na wszystkie pojawiające się pytania. Zadzwoń do nas pod numer 517 696109 bądź skorzystaj z formularza kontaktowego.

Kontakt

Robex
ul. Wolińska 17
72-400 Kamień Pomorski

 

Godziny otwarcia 8.00 - 18.00

 

Telefon: 517 696 109 

             

E-mail: robertrobex@wp.pl

Co nowego?

Nowy automat do lodów GORDIN już w sprzedaży.

 

Nasza firma legitymuje się międzynarodowym certyfikatem f-gazy uprawniającym do kontroli i napraw  urządzeń  zawierających substancje kontrolowane, takich jak: maszyny do lodów ,pompy ciepła czy klimatyzacje.